Aplikacje i programy

Poznaj najlepsze, rekomendowane przeze mnie bezpłatne programy do rozwoju Twojego biznesu online. Program Canva, Tailwind, Planoly i IQ Hashtags pomogą działać skutecznie w mediach społecznościowych. Dzięki moim partnerskim linkom uzyskasz rabaty na wersje poszerzone (płatne) programów lub bezpłatne okresy próbne.  

Platforma WP Idea jest platformą, którą wykorzystuję do prowadzenia moich szkoleń online i sprzedaży kursów. Podpinam dla Ciebie również link z atrakcyjnym rabatem na zakup tej platformy.

Zaufanie, którym obdarzają mnie Kobiety w mojej społeczności zobowiązuje mnie do tego by rekomendować wyłącznie programy, które sama używam, wykorzystuję w codziennych działaniach i uczę ich funkcjonalności (nie podejmuję współprac promocyjnych).

Canva – kreator online, w którym stworzysz każdy możliwy content graficzny na potrzeby mediów społecznościowych. Możesz skorzystać z gotowych szablonów, a także opracować własny styl marki i wprowadzać go na poszczególnych grafikach, łącznie z logo. Mogą to być nawet animacje i formy video. Tutaj zaprojektujesz również materiały do druku, własne planery, ulotki i wizytówki. Darmowa wersja oferuje naprawdę sporo świetnych rozwiązań, a w ramach premium masz dostęp do wielu zdjęć, muzyki i wideo z licencją do wykorzystania. Dodatkowo każdy projekt możesz udostępnić do edycji innej osobie, co przydaje się w pracy zespołowej. 

Link z promocyjnym pakietem → Kliknij tutaj

Tailwind – narzędzie stworzone do platform opartych na treściach wizualnych, czyli Instagrama, a szczególnie Pinteresta. Zaplanujesz w nim posty na swoich tablicach, korzystając przy tym z inteligentnego harmonogramu, który pomaga zdecydować, kiedy najlepiej opublikować aktualizacje i zmaksymalizować zaangażowanie. Jest bardzo intuicyjna, z łatwością wgrasz zdjęcia z Dropboxa czy swojego pulpitu. Możesz podejrzeć statystyki i szczegółowe analizy, które naprawdę ułatwią Ci prowadzenie konta.

Link z promocyjnym pakietem → Kliknij tutaj

Planoly – apka na telefon i komputer, w której możesz zadbać o wygląd swojego feedu na Instagramie. Jest bardzo przydatna, jeżeli cenisz sobie estetykę i spójność zdjęć. Zaplanujesz w niej posty, czyli zdjęcie, tekst i hashtagi z konkretną datą publikacji, co sprawdza się jeśli stosujesz przemyślaną strategię. Planoly jest w dużej mierze bezpłatne, jednak w tej wersji ma ograniczenia do 30 zdjęć miesięcznie. Sprawdzisz w niej podstawowe statystyki, co pozwala wyciągać wnioski. Co ważne, jest ona oficjalnym partnerem Instagrama, dzięki temu nie musisz martwić się, że np. zablokujesz w jakiś sposób swoje konto.

Link z promocyjnym pakietem → Kliknij tutaj

 IQ hashtags – w tym narzędziu poznasz i sprawdzisz tajniki kluczowego składnika działalności na Instagramie, hashtagów. Zbanowane hashtagi to zmora twórców. Nigdy nie wiesz, kiedy akurat ten jeden niepozorny hashtag został wciągnięty na czarną listę, co poskutkuje ograniczeniem widoczności posta, a nawet całego Twojego profilu. A więc jedną z najważniejszych funkcji tego programu jest możliwość sprawdzenia hashtagów w czasie rzeczywistym. Oprócz tego dokonasz tu analizy profilu, followersów i sprawdzisz wydajność hashtagów.

Link z promocyjnym pakietem → Kliknij tutaj

WP idea – idealne rozwiązanie dla osób, które chcą sprzedawać swoje kursy online. WP Idea jest to system do tworzenia i sprzedaży kursów na stronie czy blogu, w którym cały proces budowy platformy jest maksymalnie uproszczony i obejmuje takie elementy jak: zamówienia, faktury, wysyłka, przelewy. A to oznacza, że nie musisz zlecać projektu całej platformy specjalistom. Dzięki temu narzędziu dostajesz wszystko w wersji instant i z pewnością poradzisz sobie z obsługą.

Link z promocyjnym pakietem → Kliknij tutaj