Social media, Uncategorized

Jak planować posty na Facebooku, Instagramie i Pinterest?

«

»

Jeśli zastanawiasz się jak planować posty na Facebooku, Instagramie czy Pinterest, ale nie wiesz jak zacząć, to tu znajdziesz pomoc, której potrzebujesz. Przedstawiam Ci listę 7 bezpłatnych narzędzi, przy pomocy których planuję swoje działania w mediach społecznościowych. Odkryj zaplecze mojej produktywności!

Planowanie na Instagramie

  • Aplikacja Planoly

Dzięki tej aplikacji planuję wygląd mojej siatki, ponieważ mogę ustawiać czas publikacji, dodawać paczki moich hashtagów i grafiki na Instastories.

Jak planować hashtagi?

  • Aplikacja IQhashtags

Przy pomocy tej aplikacji planuję strategię hashtagów i dopasowuję najlepsze opcje dla swoich postów. Więcej o tej aplikacji znajdziesz w moim filmie na YouTube, który dołączam poniżej.

Aplikacje mają płatne i bezpłatne plany taryfowe, jeśli klikniesz fioletowe linki, możesz wykupić wersje płatne aplikacji w promocyjnych cenach.

Planowanie na Facebooku

  • Creator Studio

Bardzo pomocna wewnętrzna aplikacja Facebooka, w której planuję moje posty, publikuję filmy na IGTV, ale też projektuję komunikację kampanii sprzedażowych.

Planowanie na Pinterest

  • Tailwind

Szybkie i proste pinowanie. Ta aplikacja odmieniła mój Pinterest, co więcej Tailwind jest też aplikacją rekomendowaną przez Instagram do planowania postów i układania siatki.

Planowanie pracy i działań

  • Asana

Planowanie moich projektów szczególnie tych obszernych rozpisuję w programie Asana.

  • Be Focused

Aplikacja na pulpit mojego komputera, która pozwala mi na pracę w skupieniu, ponieważ stosuje technikę Pomodoro.

  • Todoist

Aplikacja na pulpit do organizacji codziennej listy zadań, ale też wzmacniania produktywności.

 

Wszystkie aplikacje, które Ci dziś podpowiadam, są bezpłatne, więc możesz śmiało od razu zacząć wykorzystywać je w swoim biznesie. Daj znać, jeśli któraś z nich zmieni Twoje planowanie w tym roku.

Jeżeli chcesz planować posty i ich wygląd graficzny, przejdź do artykułu “Co jeśli nie Canva? (Alternatywa dla Canvy)”: https://liliannatrojanowska.pl/co-jesli-nie-canva/

Jeśli natomiast poszukujesz bezpłatnych zdjęć do Twoich mediów społecznościowych, odwiedź artykuł “Darmowe banki zdjęć”: https://liliannatrojanowska.pl/darmowe-banki-zdjec/