Wszyscy wiemy, że przekaz video jest przyjemniejszy w odbiorze niż inne sposoby pozyskiwania informacji. Zwraca on naszą uwagę i łatwo zapada w pamięć. To dało nam możliwości użycia Instagrama, Tik Toka i YouTube jako kluczowych narzędzi do promowania swojej marki osobistej. Video do promocji Twojego biznesu w social mediach będzie miało większy zasięg niż pisanie na trzy strony zachwytów nad jakością i zaletami twojej marki. Dodatkowo odpowiednio oznaczone idealnie trafi w twoją grupę docelową, w przeciwieństwie do form reklamy spoza social mediów.

Temat zastosowania video do promocji biznesu w socjal mediach podjęłam podczas organizowanych przez @LublinMiastoInspiracji dni #checkIT. I oczywiście było to w formie video! Moja prelekcja obejmowała temat możliwości social mediów (Instagrama, Tik Toka i YouTube) w zakresie promocji marki osobistej.

Zapoznaj się z tą prelekcją, oglądając video poniżej. Pokażę Ci inspirujące przykłady z branży IT oraz dowiesz się jak stworzyć własne, studio nagrań w domowych warunkach. Opowiem też, jaki sprzęt wykorzystuję w swojej pracowni kreatywnej do tworzenia ciekawych filmów video. Dam też wskazówki co do wyboru Twojego pierwszego sprzętu. Dostarczę przykładów bezpłatnych aplikacji, z których sama korzystam. Ty zaś możesz ich użyć przy tworzeniu własnych video do promocji swojej marki osobistej.

Obejrzyj też materiał na temat tworzenia karuzeli zdjęć na Instagramie w Canvie: https://liliannatrojanowska.pl/instakaruzela-w-canvie-video-tutorial/