W dniach 11 – 13 maja 2020 r. odbyła się II edycja Akademii Przedsiębiorczości Biura Karier KUL, której zadaniem jest pokazanie różnych stron biznesu. Podczas jej trwania, na platformie MS Teams, przeprowadziłam wirtualne szkolenie pt. “Jak wystartować z biznesem online”.

Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku. Jak wiemy, to go najtrudniej zrobić. Tak samo jest, gdy próbujesz wystartować z własnym biznesem. Dotyczyło to też mnie, ponieważ zaczynałam od tak zwanego zera. Dosłownie, ponieważ miałam zerową ilością fanów na Facebooku. Sama uczyłam się przez doświadczenia, m.in. projektując swoją pierwszą stronę internetową, zdobywając pierwszego klienta i tworząc pierwszą kampanię promocyjną dla swoich produktów. Natomiast teraz jestem autorką kursów online i mentorką w programie Akademia Kobieca Marka Online (wcześniej istniejącej pod nazwą: Klub Kobiecej Marki Online). W wyniku tych działań moja społeczność liczy dziś blisko 18 tysięcy przedsiębiorczych kobiet z 11 krajów. To sprawia, że mój wykład jest z punktu widzenia przedsiębiorcy-praktyka.

Moje doświadczenia sprawiły, że wiem, jak wystartować z biznesem online, ale nie tylko. Jestem w stanie pomóc Ci w zrozumieniu całego procesu kształtowania marki osobistej. Wskażę Ci wszystkie najważniejsze i najczęściej występujące plusy i minusy działania w sieci. Podpowiem, co może być Twoim pierwszym produktem. Wskażę rozwiązania jak przetestować swój pomysł w sieci. Pokaże jak zacząć pracować dzięki bezpłatnym narzędziom i aplikacjom dostępnym online.

Obejrzyj webinar i zrób pierwszy krok w tworzeniu swojej osobistej marki online.

Przeczytaj “Jak sobie radzić ze strachem, krytyką i hejterami?” i bądź przygotowana na wszystko: https://liliannatrojanowska.pl/jak-sobie-radzic-ze-strachem-krytyka-i-hejterami/