Co powstrzymuje Cię przed działaniem i tworzeniem własnej marki?
 • =Uważasz, że nie jesteś gotowa i odkładasz działanie na później?
 • =Nie wiesz, jak nauczyć się wszystkich technicznych zagadnień, które uproszczą Twoje działanie online?
 • =Masz wrażenie, że tego wszystkiego jest za dużo i nic nie łączy się w spójną całość?
 • =Twoja sprzedaż stoi w miejscu, nie wiesz, dlaczego tak się dzieje, ale chcesz to aktywnie zmienić?
 • =Obawiasz się, że marketing zabije Twoją autentyczność i zmieni głos Twojej marki?
 • =Nie masz czasu na długie i obszerne szkolenie, chcesz poznać najważniejsze kroki, które przybliżą Cię do celu?
 • =Chcesz zrealizować swoje marzenia i pracować w zgodzie ze sobą, rozwijając swój biznes online?
Razem nareszcie zaczniemy działać strategicznie!

Klub to system nauczania krok po kroku!

Nie musisz obawiać się błądzenia z pomysłami. W Klubie cały proces nauki jest rozłożony na małe kroki, małe partie materiału, tak, by rozwój Twojego biznesu łączyć się z życiem prywatnym, działaniem w firmie i wdrażaniem nowych rozwiązań, które poznasz. Krótkie kursy uczą zaledwie wycinka materiału, jaki powinnaś poznać, by rozkręcić swoją markę online. Roczny proces to świadome tworzenie marki w odpowiednim czasie i z odpowiednią systematycznością. 

Bez zbędnych wydatków!

Niedoświadczone osoby wydają swoje budżety reklamowe bez znajomości działania mechanizmów sprzedaży, bez dobrej strategii nawet dobra reklama nie przyniesie realizacji celów. W Klubie poznasz mnóstwo bezpłatnych narzędzi, aplikacji, technik, które możesz wdrożyć od zaraz. Legalnie i na każdą kieszeń. Sama nagrywam swoje kursy na bezpłatnych programach. Dostaniesz konkretne i sprawdzone rozwiązania. 

 

Szybko i praktycznie

W sieci możesz znaleźć mnóstwo wyrwanych z kontekstu pojedynczych materiałów. Pokazują one tylko skrawki procesu. Każdy autor ma swoją technikę i metodę. Zamiast spędzać godziny na poszukiwaniu najlepszego rozwiązania i przełożyć to na sensowy plan, lepiej skorzystaj z oferty Klubu i otrzymaj gotowy, sprawdzony projekt rozwoju Twojej marki.

Kto będzie Cię uczył?

Nazywam się Lilianna Trojanowska. CEO agencji reklamowej, autorka kursów online, strategii reklamowych dla marek lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych. Prowadzę własne marki i wspieram marki moich klientek w osiąganiu ponadprzeciętnych wyników.

Najczęściej wspieram przedsiębiorcze kobiety i kreatywne freelancerki, które chcą zarabiać na tym, co kochają robić, na swojej pasji, na tym, co daje im energię i sprawia, że czują się spełnione.

Na ogół polega to na stworzeniu solidnej strategii działań, a następnie na wdrożeniu jej do rozwoju marki osobistej, sprzedaży usług, lub stworzeniu sklepu internetowego z produktami fizycznymi lub elektronicznymi. Moje klientki są świetne w tym, co robią, natomiast niekoniecznie wiedzą, jak promować swoje produkty w sieci i jak mają zbudować markę tak, by przyciągnąć właściwych klientów, którzy docenią ich produkty i usługi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, lub masz wątpliwości czy oferta Klubu jest dla Ciebie, napisz do mnie i umów się ze mną na rozmowę wstępną trojanowska.lilianna@gmail.com. 

Lilianna Trojanowska
Jak dołączyć do Klubu?
Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet, możesz dokonać płatności rocznej z góry lub wybrać pakiet z konsultacjami i audytem profili. Każda z opcji zawiera wszystkie materiały merytoryczne i bonusy. Płacąc z góry za cały roczny program otrzymujesz dwa miesiące programu gratis.
Płatności za kurs dokonujesz za pośrednictwem systemu płatności Tpay, każdego miesiąca kwota płatności za Klub zostanie pobrana automatycznie z Twojej karty. Można dokonać płatności przelewem, ale wyłącznie za cały rok Klubu z góry.
W kwietniu rozpoczynamy start programu zgodnie z systemem tygodniowym udostępniania treści. W każdym tygodniu możesz spodziewać się nowych treści i przechodzić przez nie we własnym tempie, każdy moduł jest udostępniany i zapisany na platformie. Dostęp do kursu otrzymujesz na rok po zakończeniu ostatniego modułu.
Dziękuję Lila!❤ Twoja delikatność, ciepło, autentyczność i ogromna wiedza oraz doświadczenie są mieszanką, która sprawiała, że nie tylko zaczęłam funkcjonować w biznesie online, ale i robię to z radością i ekscytacją!🤩 Cudownie, że jesteś, bo my Kobiety naprawdę potrzebujemy nauczyć się prowadzić swoje biznesy z przestrzeni kobiecej energii, szanując ją i wydobywając na świat prawdziwe dary kobiecego serca, żegnając jednocześnie patriarchalny wzorzec nadużywania siebie. I Ty jesteś dla mnie taką właśnie Mentorką szanującą to, co prawdziwe w drugiej Kobiecie! Dziękuję❤🙏🤩
Magdalena Siennicka-Samolik

Współpraca z Lilą to czysta przyjemność. 💖Lila ma ogromną wiedzę i doświadczenie biznesowe, którym chętnie się dzieli. Aktywnie słucha i trafnie podpowiada. Będąc fanką automatyzacji, potrafi do nich przekonać nawet najbardziej opornych😉 Lila ma łatwość w przekazywaniu informacji, uczy tak, że chcesz wdrożyć to, o czym mówi. A to, co wcześniej wydawało się trudne, po rozmowie z Lilą staje się realne do zrobienia. Gorąco polecam współprace z Lilą❗😍
Agnieszka Szczygieł

Bez Twojej pomocy i wsparcia nadal bym myślała, że takie rzeczy tylko dla wybrańców, a jednak każdy może stworzyć coś swojego ❤️
Aga Kowalczyk

Co daje uczestnictwo w Klubie?

Nauczysz się działać strategicznie, planować rozwój swojej marki i te cele realizować. Stałe spotkania wspierają produktywność, nie dają miejsca na odwlekanie i zaniechanie działań.

Wdrożysz sprawdzony system sprzedaży do Twojej marki osobistej, do Twojego sklepu, zaczniesz z pewnością promować, sprzedawać swoje produkty i usługi.

Pozbędziesz się strachu przed rozwojem, że jesteś zbyt mało profesjonalna, niewystarczająca lub niegotowa.

Zaczniesz pracować na własnych zasadach, bo taki biznes pomagam tworzyć. Wspieram to by marketing dopasować do nas, a nie nas do marketingu. Z tylu narzędzi dostępnych na rynku warto wybrać te odpowiednie dla nas.

Opanujesz nowinki techniczne i marketingowe, w zaciszu własnego domu, w czasie, który pasuje Tobie i nie zakłóca Twoich innych zajęć.

Klienci zaczną sami zgłaszać się do Ciebie i mówić o Tobie znajomym, bo będziemy pracować przez ten rok nad stworzeniem  rozpoznawalnej i wyróżniającej się marki online, która mówi silnym głosem do właściwych klientów.

 

Wiem, jak Ci pomóc

 

Program Klubu został opracowany na podstawie indywidualnych programów mentoringowych z moimi klientami, które po realizacji tego programu osiągają ponadprzeciętne wyniki.

Żeby osiągnąć takie rezultaty, trzeba działać strategicznie i z planem. Trzeba potrafić wyznaczać sobie odpowiednie cele i zachować wysoki poziom motywacji. Trzeba wiedzieć jak pozyskać klientów.

Nic dziwnego, że niektórzy boją się, że coś się nie uda, że włożona praca w budowę marki nie przełoży się na sprzedaż. Przekonałam się, jak często my same jesteśmy swoimi największymi krytykami.

Nie lubisz się na video? Nie umiesz robić ładnych grafik? Technologia i nowe aplikacje to ostatnie, o czym myślisz? Rozumiem Cię, kiedyś sama zaczynałam. Wszystkiego możesz się nauczyć. Opowiem Ci jak stworzyć świetny marketing i realizować cele związane z rozwojem Twojej marki.

Przejdź przez ten program, a przestaniesz myśleć o tworzeniu własnej marki, a nareszcie to zrobisz!

Świetne marki nie są kwestią przypadku!

Co wyróżnia Klub Kobiecej Marki Online

 • Dowiesz się nie tylko teorii o marketingu w biznesie, ale pokażę Ci również jak praktycznie wcielić pozyskaną wiedzę w rozwój Twojej marki.
 • Uczysz się od osoby, która kilkanaście lat prowadzi sama swój biznes, kilka własnych marek i pracuje z markami swoich klientek. Aktualnie moja społeczność liczy 15 000 przedsiębiorczych kobiet z 11 krajów świata.
 • Otrzymasz ode mnie nie tylko wiedzę, ale i ćwiczenia, które krok po kroku przybliżą Cię do realizacji Twoich celów.
 • Poznasz kompletny proces budowania marki online, a nie tylko wyrwane odcinki całości, przejdziesz przez proces od strategii, przez promocję, budowanie zaangażowania i społeczności do tworzenia własnych miejsc w sieci promowanych reklamami.

Co czeka Cię po dołączeniu?

W skład kursu wchodzi 12 modułów/ 36 szkoleń tematycznych.
Nagrania video prezentacje Masterclass, instrukcje video pokazujące obsługę programów, materiały PDF, nielimitowany i stały dostęp do materiałów na platformie kursów online.
4 (jedna kwartalnie) sesje pytań i odpowiedzi na żywo, dostępne również jako nagrania powtórki. Kwartalne podsumowania wyników.
Miejsce na pytania i odpowiedzi do szkoleń w panelu kursu.
Opcjonalnie comiesięczne konsultacje sprawdzające realizację celów.
KWIECIEŃ – Strategia biznesu – Opracujesz strategię swojego biznesu, wyznaczysz realne cele na najbliższy rok, określisz misję i wyróżniki swojej marki. Zdefiniujesz unikalne wartości dla swoich przyszłych klientów i skoncentrujesz się na realizacji konkretnych celów. Wykonasz audyt własnej marki i nabierzesz pewności co do dalszych działań.
MAJ – Estetyka marki – Zaprojektujesz wizerunek i styl swojej marki tak, by wyglądał świetnie i przyciągał wymarzonych klientów. Stworzysz mood board, który pomoże Ci zachować spójność. Poznasz obsługę najważniejszych programów takich jak Canva, aplikacje do tworzenia Instagram Stories, wyboru kolorów i inspiracji wizerunkowych.
CZERWIEC – Produkty i ceny – Stworzysz koncepcję swoich pierwszych lub kolejnych produktów, które będą wspierały rozwój Twojej marki i realizowały cele finansowe. Pokażę Ci narzędzia, dzięki którym możesz tworzyć i sprzedawać swoje produkty online. Przedstawię Ci bazę inspiracji i wiele możliwości, które pomogą Ci wypracować strategię w praktyce.
LIPIEC – Content marketing – Podpowiem Ci, jakie platformy społecznościowe wybrać, by zrealizować strategię treści i promocji. Poznasz moją autorską metodę Scalających Punktów, dzięki której nie będziesz musiała poświęcać wiele czasu na tworzenie treści. Zaplanujesz swoje posty na kolejne miesiące i stworzysz harmonogram promocji produktów. Poznasz narzędzia do planowania treści.
SIERPIEŃ – Instagram  Pokażę Ci, jak budować markę na Instagramie: opracować treści, wizualny styl marki, narzędzia ułatwiające pracę na tej platformie. Poznasz Instagram od podszewki i opracujesz własną strategię hasztagów.
WRZESIEŃ – Video marketing – Dowiesz się, jak wykorzystać video marketing do budowania wizerunku marki.  Obejmuje to Instagram Stories, transmisje live, webinary i krótkie produkcje video. Poznasz narzędzia do montażu video i zaplanujesz ten rodzaj treści dla siebie
PAŹDZIERNIK – Lead magnet  – Dowiesz się, jak wykonać swoje pierwsze badanie rynku i pozyskać nowych klientów. Opowiem Co przy pomocy jakich narzędzi wykonać Twój pierwszy lead magnet i przyciągnąć do siebie klientów zainteresowanych Twoimi usługami.
LISTOPAD – E-mail marketing – Poznasz zasady działania e-mail marketingu, obsługę programu Mailer Lite i tego, jak budować dzięki niemu własną bazę mailową.
GRUDZIEŃ – Strona www – Dowiesz się, jak zaplanować powstanie strony www, jak stworzyć prosty landing przy pomocy Elementora i DIVI. Poznasz wtyczki, które przyspieszą, zabezpieczą i pomogą w pozycjonowaniu Twojej strony internetowej.
STYCZEŃ – Reklamy Facebook – Przejdziemy przez najważniejsze opcje panelu reklamowego Facebooka. Nauczysz się,  jak stworzyć skuteczne teksty reklamowe i docierać z reklamami do konkretnych grup odbiorców, a także jak wybrać cele reklamowe. Pokażę Ci przykłady inspirujących reklam. Zainstalujemy Pixel Facebooka na Twojej stronie www.
LUTY – Reklamy Instagram Zaplanujemy reklamy na Instagramie i na Instagram Stories. Pokażę Ci, gdzie wybierać umiejscowienia Twoich reklam, odzyskiwać utraconych fanów i koszyki zakupowe, wdrożyć remarketing, czyli wracać do Twoich odbiorców z reklamami produktów.
MARZEC – Pinterest – Jak wykorzystać go do generowania ruchu na Twoim sklepie, blogu czy miejsca zapisu do newslettera. To niesamowicie skuteczne narzędzie, które po wdrożeniu przynosi znaczący ruch klientów na stronę. Poznasz zasady jego działania, wdrożysz automatyzację postowania i reklamy.
Tygodniowy plan szkolenia
Jak wygląda tygodniowy system szkolenia? 

Każdego miesiąca udostępniana jest nowa wartość merytoryczna w stałym czterotygodniowym cyklu.

 • Tydzień pierwszy – Masterclass w zakresie wybranego tematu (nagranie video na platformie).
 • Tydzień drugi – Workbook – materiały PDF do danego tematu Masterclass.
 • Tydzień trzeci – Narzędziownik – tutoriale techniczne krok po kroku, do wdrożenia technicznego poznanego zakresu Masterclass.
 • Tydzień czwarty – Implementacja – czas na wdrażanie i konsultacje.

Twoja inwestycja

Możesz rozpocząć swoją przygodę z budowaniem marki online, ucząc się na własnych błędach, oglądając godziny szkoleń technicznych na YouTube i wydając pieniądze na pojedyncze kursy niełączące się w całość. Jedna strategia nie rozkręci Twojego biznesu online. Możesz zainwestować znacznie mniej w sprawdzony system, który pozwoli Ci osiągnąć rezultaty nieporównywalnie szybciej. Ceny Klubu nigdy nie będą niższe, to jest premiera Klubu, w następnych edycjach mogą wzrosnąć.

Klub plus konsultacje

Program limitowany
245
 • Audyt profili social media (drugi kwartał projektu). 
 • 30-minutowe comiesięczne konsultacje. 
 • 12 modułów w tym 36 szkoleń tematycznych w formacie video, pdf, checklist, nagrań ekranu.
 • Comiesięczny obszerny masterclass (zaawansowane szkolenie tematyczne).
 • Kwartalne sesje pytań i odpowiedzi na żywo (później dostępne jako nagranie).
 • Dostęp do platformy szkoleń i wykupionych materiałów na rok.
 • W każdym tygodniu nowe treści wspierające rozwój Twojej marki.
 • BONUS Planner Marki Online.
 • BONUS Kurs Grafika w biznesie online (kwiecień/maj premiera- dostęp do materiału).

Klub Kobieca Marka Online

Płatność roczna z góry
850
 • W ramach rocznej płatności dwa miesiące gratis. OSZCZĘDZASZ 160 ZŁ!
 • 12 modułów w tym 36 szkoleń tematycznych w formacie video, pdf, checklist, nagrań ekranu.
 • Comiesięczny obszerny masterclass (zaawansowane szkolenie tematyczne).
 • Kwartalne sesje pytań i odpowiedzi na żywo (później dostępne jako nagranie).
 • Dostęp do platformy szkoleń i wykupionych materiałów na rok.
 • W każdym tygodniu nowe treści wspierające rozwój Twojej marki.
 • BONUS Planner Marki Online.
 • BONUS Kurs Grafika w biznesie online (kwiecień/maj premiera- dostęp do materiału).
 • – Audyt profili social media 
 • – 30-minutowe comiesięczne konsultacje 

Kolejny nabór do Klubu planowany jest na październik 2021 – dołącz do listy oczekujących

Dołączenie do listy przebiegło poprawnie!
Nie mam wątpliwości, że mój system szkoleń pomoże Ci zbudować stabilny i dochodowy biznes online. Mam na to dowody. Nie tylko stosuję sama na co dzień te rozwiązania, które przedstawiam w kursie, ale pomogłam też innym przedsiębiorczym kobietom osiągnąć ich cele. Dlatego oferuję 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy (liczoną od dnia udostępnienia pierwszego modułu). Jeżeli Klub nie spełni twoich oczekiwań, oddam Ci całą zapłaconą za niego kwotę. Bez haczyków i ukrytych kosztów.
Jak odbywa się płatność za program?

Koszt programu to kwota 85 zł/miesięcznie (cena brutto) lub w opcji z konsultacjami jeden na jeden 245 zł/ msc  pobierana z karty na zasadzie subskrypcji.

Płatności subskrypcyjne są dokonywane bezpośrednio przez moją platformę (nie są to raty w banku ani inne metody komercyjnego finansowania ratalnego). Wysokość opłaty za program miesięczny jest stała i nie ulegnie zmianie.

Można zrezygnować z subskrypcji w każdym dowolnym momencie, wystarczy odpiąć swoją kartę z zaplecza panelu. Nie musisz mnie o tym informować ani składać żadnych rezygnacji.

Można dokonać płatności za rok realizacji programu z góry, przy takiej płatności otrzymujesz dwa miesiące uczestnictwa w programie gratis. Płatność roczna jest możliwa za pośrednictwem szybkich płatności oraz przelewem na moje konto. Płatności subskrypcyjne są możliwe tylko za pośrednictwem systemu transakcyjnego.

Czym jest program subskrypcyjny
Program subskrypcyjny to program obejmujący miesięczne płatności, w którym treści są udostępniane modułowo, każdego miesiąca po jej dokonaniu. Pobranie płatności odbywa się dzięki integracji platformy kursów z pośrednikiem w płatnościach elektronicznych Tpay, które automatycznie pobiorą należną kwotę za kurs w każdym miesiącu. Program subskrypcyjny nie wymaga żadnej zgody ani autoryzacji w BIK, płatności subskrypcyjne nie są płatnościami ratalnymi. Płatność za program odbywa się podobnie jak płatność za subskrypcję programu Netflix czy miejsca na dysku Dropbox. 
Jak są pobierane płatności
Płatności za kurs są pobierane miesięcznie, w każdym miesiącu trwania kursu. Kwota 85 zł/ mc – pierwszy pakiet basic lub 245 zł/ mc- pakiet poszerzony o opcję konsultacji.
Czy otrzymam na zakup fakturę
Tak, na zakup otrzymasz fakturę VAT 23% po każdej prawidłowo dokonanej płatności. WAŻNE! Podaj dane do faktury w procesie zakupowym. 
Czy mogę zrezygnować z zakupu
Tak, w dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji kursu, nie zostanie wtedy pobrana kolejna płatność, wykupione materiały zostaną Ci udostępnione na cały kolejny rok. 
Jak mogę zrezygnować z subskrypcji
Wystarczy odczepić podpiętą kartę w panelu kursanta lub napisać do nas na kontakt@liliannatrojanowska.pl 
Co oznacza płatność jednorazowa
Płatność jednorazowa oznacza opłatę za cały rok kursu z góry tj. za 12 miesięcy w opcji podstawowej lub z konsultacjami. Do każdej opcji jest dodane dwa miesiące gratis uczestnictwa w Klubie, a wartość opłaty wynosi 10 miesięcy. 

 

Czy mogę zapłacić przelewem
Tak, jest możliwość zapłaty przelewem, ale wyłącznie za opcję jednorazowej płatności z góry. 
Na jak długo otrzymuję dostęp do materiałów
Dostęp do materiałów otrzymujesz na rok po zakończeniu subskrypcji całego rocznego kursu. 
Mam dodatkowe pytania
Jeśli masz dodatkowe pytania wyślij zapytanie na adres mailowy trojanowska.lilianna@gmail.com