Instruktorka: Lilianna Trojanowska

Czas trwania: 4,5 godziny

Lekcje: 32

Poziom zaawansowania: Podstawowy

Cena: 345 zł

Kurs Instawarsztat – Instagram dla biznesu

Instagram to miejsce, w którym możesz przyciągać właściwych ludzi, obserwujących przekształcać w klientów oraz budowac wizerunek swojej marki w sieci.

Dołączając do mojego programu, otrzymasz pełną strategię działań na Instagramie, zarówno wiedzę techniczną, jak i merytoryczną na temat budowania Twojego biznesu dzięki tej platformie. Kurs online jest skonstruowany w taki sposób, byś mogła całą wiedzę, jaką z niego pozyskasz przełożyć na Twoje działania sprzedażowe i brandingowe. Możesz dołączyć do kursu, nawet jeśli do tej pory nie masz konta biznesowego na Instagramie i chcesz postawić na nim swoje pierwsze kroki.

Podczas realizacji kursu Instawarsztat otrzymasz roczny dostęp do wszystkich materiałów i platformy szkoleniowej, tak by swoim własnym tempie przejść przez wszystkie moduły kursu. 

Lekcje są prezentowane w formie prezentacji video prowadzonych moim głosem, nagrań bezpośrednich z mojego telefonu, worbooków z ćwiczeniami, dodatkowych materiałów PDF.

Realizację każdego etapu Twojego kursu możesz odznaczać na mojej platformie, po zakończeniu kursu możesz zgłosić się do mnie po certyfikat potwierdzający nabycie nowych kwalifikacji.

Strategia marki na Instagramie

Algorytm i zasięg

Ustawienia i funkcje techniczne

Przygotuj się aby odkryć tajemnicę przyciągania właściwych odbiorców na Instagramie. Przemiany ich w klientów i prowadzenia strategicznych działań z celem i pomysłem na właściwe treści. 

Poznasz sposoby jak wykorzystać algorytm, by pracował na Twoją korzyść. Dowiesz się jakich błędów nie popełniać i jak wzmacniać zaangażowanie na Twoim profilu. 

Moduł dla początkujących, w którym pokażę Ci jak poruszać się po aplikacji i jak ustawić najważniejsze funkcje platformy.

Instagram Stories

Styl marki na Instagramie

Hashtagi i oznaczenia

Po odtworzeniu tego modułu przekonasz się, że tworzenie Instagram Stories będzie łatwiejsze i bardziej strategiczne niż kiedykolwiek wcześniej. Content planner, lekcje techniczne, moje narzędzia i sekrety zasięgów.

Tworzenie spójnej marki na Instagramie to jedna z kluczowych strategii profilu budującego zaangażowanie i zaufanie. Pokażę Ci krok po kroku jak zbudować świetnie wyglądający profil. 

Razem ułożymy strategię Twoich hashtagów. Poznasz techniki, narzędzia i razem z workbookiem opanujesz hashtagowanie dla swojej marki. Zrozumiesz zasady działania hashtagów i wdrożysz je do swoich działań.

l

IGTV

Worbooki i materiały dodatkowe

Własna telewizja na Instagramie w pionie, wszystko połączone z Twoim profilem i wspierające rozwój Twoich biznesowych możliwości. W tym module dowiesz się jak dodawać filmy i jak kierować użytkowników na Twoją stronę. 

Workbooki do modułów w kursie, plannery postów, ebook o konkursach na Instagramie, prezentacje z kursów, panel pytań i odpowiedzi. Szablony postów w Canva. Wszystko, co uzupełnia ten kurs i wykracza poza standard. 

Konkurs na Instagramie & FB

Narzędziownik Instagram

Workbooki do modułów

Twój Trener

Lilianna Trojanowska

CEO PRACOWNI KREATYWNEJ I EKSPERT MARKETINGU ONLINE

Nazywam się Lila i pomagam przedsiębiorczym kobietom i kreatywnym freelancerom budować biznes online.

W mojej społeczności jest już ponad 24 tysięce aktywnych kobiet, z 11 krajów biorących udział w bezpłatnych wyzwaniach oraz korzystających z materiałów, które udostępniam na swojej stronie internetowej.

Na co dzień prowadzę pracownię kreatywną, gdzie tworzę strony i sklepy internetowe, projekty graficzne, wraz z zespołem tworzę reklamy i komunikację dla marek w mediach społecznościowych.

W moich programach mentoringowych, konsultacjach, kursach online (Klub Kobiecej Marki Online, Canva, Instawarsztat, Pinterest) wzięło udział setki kursantek.

Moje klientki mówią o mnie, że upraszczam i oswajam technologię.