Kurs Pinterest

Tworzysz treści w mediach społecznościowych, prowadzisz swój blog, sprzedajesz w sieci produkty. Czas by wygenerować ruch na Twoje kluczowe miejsca w sieci. Jak to osiągnąć? Dzięki Pinterest Twojej tajnej broni na małe zasięgi i treści, które szybko znikają w otchłani internetu.

Dołączając do mojego programu, otrzymasz pełną strategię działań na Pinterest, zarówno wiedzę techniczną, jak i merytoryczną na temat budowania Twojego biznesu dzięki tej platformie. Kurs online jest skonstruowany w taki sposób, byś mogła całą wiedzę, jaką z niego pozyskasz przełożyć na Twoje działania sprzedażowe i brandingowe. Możesz dołączyć do kursu, nawet jeśli do tej pory nie masz konta na Pinterest i chcesz postawić na nim swoje pierwsze kroki.

Kupując kurs w miesięcznej płatność otrzymujesz go w całości od razu, natomiast płatność za kurs jest dokonywana w cyklicznych 4 pobraniach z karty. 

Elementy  w kursie 

l

Fundamenty marki

Budowa profilu

Content marketing

Przeprowadzę Cię przez proces poznania i zrozumienia Twojego idealnego klienta, jego zachowania na Pinterest. Pokażę Ci jak odpowiednio dobierać Pinezki do odbiorców, wyjaśnię jak dobierać słowa kluczowe i wzmacniać SEO. 

Pokażę Ci, w jaki sposób przygotować i uzupełnić Twój profil, żeby działał strategicznie dla Twojej marki. W myśl zasady, że dobre pierwsze wrażenie robi się raz, opracujemy wygląd konta. 

Jak stworzyć dobry content marketing plan na Twoje działania. Pinterest jest platformą, w której aktywność i świeży content jest istotny. Zdradzę Ci, w jaki sposób tworzyć kilka pinów do jednego postu. 

Kierowanie ruchu i analityka

Reklama na Pinterest

Tutoriale bonusowe 

W tym module pokażę Ci jak wykorzystać Pinterest, by stał się Twoją tajną bronią generowania ruchu na Twojego bloga, Instagram, Facebook, YouTube czy stronę sprzedażową. 

Podwojenie Twojego generowania ruchu, czyli reklamy na Pinterest, nie możesz nie wykorzystać tej okazji pokazania się blisko 3 milionom użytkowników w Polsce ze swoimi produktami i lead magnetami. 

Jako miłośniczka automatyzacji pokażę Ci, w jaki sposób przyspieszyć i zautomatyzować twoją pracę na Pinterest dzięki narzędziom do publikacji i tworzenia postów. 

b

Materiały do pobrania

Oprócz materiałów video znajdzie w kursie workbooki do wydruku i ćwiczeń, templatki do edycji postów w Canvie, plannery contentu i mierzenia wyników twoich działań. 

Podczas realizacji kursu Instawarsztat otrzymasz roczny dostęp do wszystkich materiałów i platformy szkoleniowej, tak by swoim własnym tempie przejść przez wszystkie moduły kursu. 

Lekcje są prezentowane w formie prezentacji video prowadzonych moim głosem, nagrań bezpośrednich z mojego telefonu, worbooków z ćwiczeniami, dodatkowych materiałów PDF.

Realizację każdego etapu Twojego kursu możesz odznaczać na mojej platformie, po zakończeniu kursu możesz zgłosić się do mnie po certyfikat potwierdzający nabycie nowych kwalifikacji.

Twoja Trenerka

Cześć jestem Lilanna, w swojej codziennej pracy pomagam przedsiębiorczym kobietom i kreatywnym freelancerkom budować ich marki online, tworzyć samodzielne kampanie marketingowe i sprzedażowe. 

Aktualnie w mojej społeczności jest ponad 18 000 kobiet z 11 krajów. Pracowałam dla takich marek jak mBANK, HP, produkcje telewizyjne, opracowywałam strategię startu nowych projektów technologicznych, informatycznych i usługowych. 

Aktualnie w zaciszu mojego domu codziennie prowadzę sesję mentoringowe z właścicielkami małych i średnich firm, uczę je, w jaki sposób mogą za pomocą marketingu spełniać swoje marzenia i budować globalne marki. 

Z wykształcenia jest Social Media Managerem, sama jestem przedsiębiorczynią od ponad 15 lat co pozwala patrzeć mi na biznes wielopoziomowo. Jestem właścicielką kilku własnych marek z sukcesami. 

Prywatnie jestem mamą nastoletniego Wojtka, podążam drogą kreatywności i wrażliwości i autoamtyzacji, moją misją jest pokazywanie kobietom, że mogą dopasowywać swój biznes i marketing do siebie, zamiast iść niewygodnymi ścieżkami. 

Lila

Edytowalne szablony Pinterest

Workbooki i plannery w kursie

W kursie oprócz materiałów video znajdziesz workbooki, szablony edytowalne Canva, plannery:

  • Planner tablic Pinterest
  • Planner miesięczny
  • Planner wyników 
  • Strategia Pinów – workbook
  • SEO na Pinterest – workbook
Faktura

Na każdy zakupiony kurs otrzymasz fakturę 23% VAT chwilę po zakupie produkt, wystarczy, że podasz swoje dane firmowe. 

Dostęp do kursu

Dostęp do kursu otrzymujesz natychmiast, zostaniesz o tym powiadomiona mailowo. Kurs otrzymujesz na rok, w tym okresie możesz korzystać z materiałów i lekcji tyle razy ile potrzebujesz.