Pinterest – kurs online

Tworzysz treści w mediach społecznościowych, prowadzisz swój blog, sprzedajesz w sieci produkty. Czas by wygenerować ruch na Twoje kluczowe miejsca w sieci. Jak to osiągnąć? Dzięki Pinterest Twojej tajnej broni na małe zasięgi i treści, które szybko znikają w otchłani internetu.

Dołączając do mojego programu, otrzymasz pełną strategię działań na Pinterest, zarówno wiedzę techniczną, jak i merytoryczną na temat budowania Twojego biznesu dzięki tej platformie. Kurs online jest skonstruowany w taki sposób, byś mogła całą wiedzę, jaką z niego pozyskasz przełożyć na Twoje działania sprzedażowe i brandingowe. Możesz dołączyć do kursu, nawet jeśli do tej pory nie masz konta na Pinterest i chcesz postawić na nim swoje pierwsze kroki.

Jakie moduły zawiera kurs

Instruktorka: Lilianna Trojanowska

Czas trwania: 2,5 godziny

Moduły: 6

Poziom zaawansowania: Podstawowy

Cena: 275 zł

Fundamenty marki

Przeprowadzę Cię przez proces poznania i zrozumienia Twojego idealnego klienta, jego zachowania na Pinterest. Pokażę Ci jak odpowiednio dobierać Pinezki do odbiorców, wyjaśnię jak dobierać słowa kluczowe i wzmacniać SEO. 

Budowa profilu

Pokażę Ci, w jaki sposób przygotować i uzupełnić Twój profil, żeby działał strategicznie dla Twojej marki. W myśl zasady, że dobre pierwsze wrażenie robi się raz, opracujemy wygląd konta. 

l

Content marketing

Jak stworzyć dobry content marketing plan na Twoje działania. Pinterest jest platformą, w której aktywność i świeży content jest istotny. Zdradzę Ci, w jaki sposób tworzyć kilka pinów do jednego postu. 

Kierowanie ruchu i analityka

W tym module pokażę Ci jak wykorzystać Pinterest, by stał się Twoją tajną bronią generowania ruchu na Twojego bloga, Instagram, Facebook, YouTube czy stronę sprzedażową. 

Reklama na Pinterest

Podwojenie Twojego generowania ruchu, czyli reklamy na Pinterest, nie możesz nie wykorzystać tej okazji pokazania się blisko 3 milionom użytkowników w Polsce ze swoimi produktami i lead magnetami. 

Tutoriale bonusowe 

Jako miłośniczka automatyzacji pokażę Ci, w jaki sposób przyspieszyć i zautomatyzować twoją pracę na Pinterest dzięki narzędziom do publikacji i tworzenia postów. 

b

Materiały do pobrania

Oprócz materiałów video znajdzie w kursie workbooki do wydruku i ćwiczeń, templatki do edycji postów w Canvie, plannery contentu i mierzenia wyników twoich działań. 

Podczas realizacji kursu Instawarsztat otrzymasz roczny dostęp do wszystkich materiałów i platformy szkoleniowej, tak by swoim własnym tempie przejść przez wszystkie moduły kursu. 

Lekcje są prezentowane w formie prezentacji video prowadzonych moim głosem, nagrań bezpośrednich z mojego telefonu, worbooków z ćwiczeniami, dodatkowych materiałów PDF.

Realizację każdego etapu Twojego kursu możesz odznaczać na mojej platformie, po zakończeniu kursu możesz zgłosić się do mnie po certyfikat potwierdzający nabycie nowych kwalifikacji.

Program Kursu

Twój Trener

Lilianna Trojanowska

CEO PRACOWNI KREATYWNEJ I EKSPERT MARKETINGU ONLINE

Nazywam się Lila i pomagam przedsiębiorczym kobietom i kreatywnym freelancerom budować biznes online.

W mojej społeczności jest już ponad 24 tysięce aktywnych kobiet, z 11 krajów biorących udział w bezpłatnych wyzwaniach oraz korzystających z materiałów, które udostępniam na swojej stronie internetowej.

Na co dzień prowadzę pracownię kreatywną, gdzie tworzę strony i sklepy internetowe, projekty graficzne, wraz z zespołem tworzę reklamy i komunikację dla marek w mediach społecznościowych.

W moich programach mentoringowych, konsultacjach, kursach online (Klub Kobiecej Marki Online, Canva, Instawarsztat, Pinterest) wzięło udział setki kursantek.

Moje klientki mówią o mnie, że upraszczam i oswajam technologię.