Witaj!

Nazywam się Lila i pomagam przedsiębiorczym kobietom i kreatywnym freelancerom budować biznes online. 

Na mojej stronie znajdziesz zapisy na bezpłatne wyzwania i wydarzenia, gdzie dzielę się wiedzą z zakresu działań biznesowych w social media. Możesz poznać moje kursy online  jak Instawarsztat, Pinterest, Grafika dla biznesu lub zacząć pracę nad swoją strategią w Klubie Kobiecej Marki Online.  

Korzystając z usług mojej pracowni kreatywnej, możesz stworzyć swoją stronę internetową, bloga, sklep, uwolnić swój czas zlecając nam prowadzenie Twoich mediów społecznościowych lub wypromować swoją markę przez działania reklamowe. 

Przewodniki i wyzwania

Kursy online !

Kurs Pinterest

Pinterest to świetne narzędzie generujące ruch do Twoich social media, bloga,  sklepu internetowego i kanału Youtube. Poznaj sekrety pozyskiwania nowych klientów dzięki promocji już stworzonego contentu.  

W kursie Pinterest poznasz strategię kierowania ruchu, analitykę, techniczne i wizualne aspekty prowadzenia konta na Pinterest.

Kurs Instagram

Instagram wykorzystujemy po to by sprzedawać nasze produkty i usługi bazując na relacjach, budować zaufanie i lojalność naszych klientów. Jak dzięki dobremu contentowi zacząć rozwijać swoją markę? Tego dowiesz się w moim nowym kursie.  

Poznaj strategię działań na Instagramie, moc hashtagów, zasady tworzenia Instagram Stories, pomysły na biznesowy content i algorytm platformy.

Obserwuj mnie!

Witaj! Mam na imię Lilianna, jestem ekspertką marketingu online, uczę przedsiębiorcze kobiety i kreatywne freelancerki jak tworzyć samodzielnie kampanie promocyjne w sieci dla własnych marek. Jestem trenerem social media, autorką kursów online, przedsiębiorczynią od ponad 15 lat. Z pasji marketingowcem, z wykształcenia Social Media Managerem. Moja społeczność liczy aktualnie 18 tysięcy kobiet z ponad 11 krajów świata. Cieszę się, że tutaj jesteś!

Jeśli jesteś świetna w tym, co robisz, ale nie wiesz jak promować swój biznes w sieci, to jesteś w dobrym miejscu. Marki, które osiągają sukces, nie są kwestią przypadku. Pokażę Ci jak zacząć budować i rozwijać biznes online. 

Lilianna Trojanowska

Najnowsze posty na blogu

Wszystko, co chcesz wiedzieć o mediach społecznościowych i marketingu,

oraz moje książkowe i osobiste inspiracje