Marta Budynkiewicz o sobie

Nazywam się Marta Budynkiewicz. Kiedyś Banach. Zajmuję się całościowym wizerunkiem kobiet.
Prowadzę firmę Martę B.Atelier (Facebook), gdzie obsługuję sesje zdjęciowe i plany filmowe, a także uczę wizażu.
Moim celem jest pokazywanie ludziom ich piękna oraz przewodzenie w drodze, do spełnienia w wyglądzie.
Marzę o tym, by kobiety były z siebie zadowolone, ponieważ wierzę, że podobająca się sobie kobieta, tworzy lepszy świat.

Od 20 lat pracuję w branży zdjęciowej jako stylistka, wizażystka i organizator sesji. Me prace zostały pokazane przez Vogue, polskie czasopisma i Discovery Channel, a Fashion Tv zaprosiło do bycia w jury Fashion Model Search. Po drodze szykowałam dziesiątki polskich gwiazd, aktorów oraz polityków. Osiągnęłam w tej przestrzeni wszystkie swe marzenia, po czym ruszyłam sercem w stronę kobiet. Za pracę na ich rzecz, zostałam laureatką plebiscytu Kobieta Sukcesu. Obsłużyłam tysiące sesji, to dało mi pewność tego, o czym mówię na temat przygotowań do zdjęć.

Pochodzę z domu, gdzie panowało krawiectwo, jako nastolatka bardzo się stroiłam, nosząc kopie ubrań projektantów. Zajęłam się sesjami z pasji do tworzenia piękna i świata fashion, jednak osiągałam swe sukcesy, chodząc non stop w dżinsach i podkoszulce, a przede wszystkim będąc niewidoczna, żyjąc w kuluarach backstaege’u. Dopiero gdy musiałam pokazać się w mediach, zostałam zmuszona do zajęcia się swym własnym wyglądem. To był mały koszmar. Wiem, co czuje kobieta mające dobre kompetencje, ale nie lubiąca pokazywać się publicznie. Z czasem, pokonałam tę fobię i teraz kocham podawać rękę innym.
Pełne zadowolenie z siebie i ćwiczenie, były kluczem.

Wywiad

W inspirującym wywiadzie Marta Budynkiewicz odpowie na pytania:

  1. Odejście od sesji wizerunkowych związanych z białą koszulą i garsonką. Co specjalistka w temacie sądzisz o toczących się zmianach? Czym jest różnorodna kobiecość i coraz większa naturalność?
  2. Czym tak w ogóle jest wizerunek w sieci? Obalenie mitu perfekcyjnego looku. 
  3. Jak zrobić sesję wizerunkową, która pokaże kobietę w jej najlepszym wydaniu, ale też nie będzie nienaturalna i nie onieśmieli odbiorcy?
  4. Jak pracuje ze swoimi klientkami? W jaki sposób znajduje balansu między tym, co podoba się klientce, a tym, co czujesz, że będzie dla niej odpowiednie? Co zrobić, by odnalazła swój styl, ale też co wpisuje się w Twoje usługi?
  5. Co doradziłabyś kobietom, które są pełne kompleksów i boją się sesji wizerunkowych? Czy pomimo tego mogą się do nich przekonać, a nawet świetnie bawić?

Rozwiązania tych i innych problemów znajdziesz w nagranym wywiadzie live. Miłego oglądania!