Zaglądasz tu, bo chcesz mnie lepiej poznać?

To dobrze, bo warto znać i lubić osoby, z którymi współpracujemy. W ten sposób rodzi się zaufanie.

Opowiem Ci o mnie, mojej misji i historii, która mnie ukształtowała. Dowiesz się więcej o moich kompetencjach i klientach.

Nazywam się Lilianna Trojanowska. Większość moich dni spędzam w domu, skąd codziennie łącze się z Klientkami i moim zdalnym zespołem, tworząc strategię komunikacji i promocji marek online.

Najczęściej wspieram przedsiębiorcze kobiety i kreatywne freelancerki, które chcą zarabiać na tym, co kochają robić, na swojej pasji, na tym, co daje im energię i sprawia, że czują się spełnione.

Na ogół polega to stworzeniu solidnej strategii działań, a następnie na wdrożeniu jej do rozwoju marki osobistej, sprzedaży usług, lub stworzeniu sklepu internetowego z produktami fizycznymi lub elektronicznymi. Moje klientki są świetne w tym, co robią, natomiast niekoniecznie wiedzą, jak promować swoje produkty w sieci i jak mają zbudować markę tak, by przyciągnąć właściwych klientów, którzy docenią ich produkty i usługi.

Klienci mówią, że upraszczam i oswajam technologię.

To z pewnością mój talent, który pielęgnuję w sobie już od dawna, bo pierwsze swoje projekty stron internetowych tworzyłam już w wieku 19 lat i do tej pory można je odnaleźć w sieci. Na swojej drodze spotykam wiele ambitnych i pełnych pasji kobiet, dla których technologiczne wyzwania dzisiejszego medialnego świata utrudniają im działanie. A szum marketingowy i presja na „bycie online” niszczą autentyczność ich marek i niestety często też powstrzymują przed działaniem. Razem ze mną możesz zmienić swoje dotychczasowe przekonania i dopasować działania marketingowe do siebie i swojego biznesu.

Aktualnie moja społeczność liczy 24 tysiące przedsiębiorczych kobiet z 11 krajów świata.

Od 15 lat prowadzę kilka własnych marek, w tym Agencję Kreatywną,

w której można zamówić projekty stron internetowych, sklepów e-commerce, prowadzenie mediów społecznościowych, kampanie reklamowe Facebook & Instagram Ads, Pinterest Ads. Wiem, z jakimi wyzwaniami przychodzi się mierzyć moim klientkom, sama sprzedaję produkty elektroniczne, kursy online, produkty fizyczne i abonamentowe, świadczę usługi.

Pracuję również z firmami i zespołami marketingowymi, prowadząc szkolenia z zakresu działań w social media.

Facebook, Instagram, Pinterest, e-mail marketing, reklamy i promocja, to flagowe tematy moich szkoleń.

Współpracowałam z takimi firmami jak Orange, HP, produkcje telewizyjne, Warta, tworzyłam strategie marketingowe w branży gastronomicznej, turystycznej, beauty, fitness i odzieżowej.

Z wykształcenia jestem Social Media Managerem z dyplomem Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej w Krakowie,

którą ukończyłam z wyróżnieniem. Stawiam przed sobą wyzwanie ciągłego rozwoju, inwestuję w swoją wiedzę i umiejętności, głównie w amerykańskie szkolenia związane z nowoczesnym marketingiem i technologią.

Co czeka Cię podczas współpracy ze mną? Z pewnością duża dawka motywacji, praktycznej wiedzy, pomocy w wyborze strategii i najlepszych rozwiązań.

W jaki sposób możesz ze mną współpracować? 

Indywidualne programy rozwojowe – w czasie 4 lub 6 miesięcy pracujemy wspólnie nad rozwojem Twojej marki na indywidualnych spotkaniach odbywających się co dwa tygodnie. Jest to wyjątkowy program premium dla zdecydowanych kobiet gotowych na sukces i intensywną pracę nad swoją marką. Sprawdź program. 

Kursy Online Pinterest i Instagram – pełne programy szkoleniowe z wybranych zagadnień social media, oparte o materiały video, prezentacje, workbooki z ćwiczeniami i materiały PDF. Sprawdź kurs Instagram I Sprawdź ofertę kursu Pinterest

Klub Kobieca Marka Online – grupowy program, który startuje w 2021 i jest rocznym programem subskrypcyjnym z zakresu strategii budowania marki, działań w social media, e-mail marketingu i promocji marki w sieci.

Warsztaty z reklamy – całodzienne warsztaty z reklamy. Połączenie teorii z praktyką budowania ścieżek klienta i promocji w mediach społecznościowych.  

Oferta dla zespołów marketingowych i firm

  • Szkolenia na żywo w siedzibie firmy lub przy pomocy platformy zoom
  • Webinaria, platforma zoom 2,5-3h 
  • Szkolenie całodzienne w siedzibie klienta, platforma zoom do 8 osób (6h z przerwą). 

Ofertę szkoleniową można uzyskać po przesłaniu zapytania na adres kontakt@liliannatrojanowska.pl 

Świetnie poprowadzone szkolenie z instagrama 😍 dużo konkretnych treści, nauki jakich błędów nie popełniać, jak stworzyć ciekawy content na swoim profilu. Polecam każdemu kto chce prowadzić swój biznes za pomocą mediów społecznościowych. Na pewno wrócę do Pani po więcej wiedzy niebawem 😚

Anna Sulej

Bardzo lubię...

 

Rogaliki francuskie, kawę i automatyzację działań w biznesie. Lubię spędzać czas na spacerach z moim psem. Bardzo lubię jazdę na nartach i widok wysokich gór.

Ulubione media społecznościowe

 

Zdecydowanie Pinterest jest moim miejscem gdzie poszukuję inspiracji, obserwuje trendy, odkrywam nowe osoby, technologie i nowinki ze świata designu.

Boję się...

 

Stracić czas, uważam, że to najcenniejsza waluta, jaką mamy.

Marzę o...

 

O tych największych marzeniach nie powiem, bo się nie spełnią, ale zdradzę, że aktualnie marzę o wydaniu mojej własnej książki.

Nigdy w życiu...

 

Nie poświęcę moich wartości dla łatwego zysku.

 

Moje ulubione narzędzia...

 

Moje ulubiona aplikacja biznesowe to Canva uważam, że zmieniła świat projektowania graficznego.

Mam zwyczaj...

 

Jak na introwertyka i osobę wyskowrażliwą przystało uciekać w świat fikcji literackiej i dobrego kina.

Ostatnio kupiłam...

 

Moja ostatnie zakupy to głównie książki biznesowe.

Powinnam...

 

Więcej czasu odpoczywać i nauczyć się odpuszczać.

Nie potrafię...

 

Oddzielić życia prywatnego od zawodowego. Moja praca to pasja potrafi mnie pochłaniać całkowicie.

Jestem...

 

Wymagająca i kreatywna.

Mój syn...

 

Dorasta zbyt szybko, lubi zajęcia na strzelnicy sportowej.

Jutro...

 

Będzie kolejny wspaniały dzień!

W dzieciństwie...

 

Projektowałam i szyłam torebki,

może jeszcze do tego wrócę…?

Nie lubię...

 

Słomianego zapału, chaotyczności i nudy.

Coś szalonego...

 

Leciałam szybowcem. Jeździłam na torze wyścigowym.

Innowacyjność i kreatywność to cechy, które można wypracować. Wiem to, ponieważ sama przeszłam przez ten proces. Od poruszania się w utartym i niewygodnym schemacie, po kompletną odmianę w pojmowaniu biznesu, budowanym na własnych zasadach. Rozumiem chęć zmiany, poszukiwań, ale również strachu przed nowym.

W jeden z grudniowych wieczorów 2018 roku podjęłam decyzję o tym, że każde moje biznesowe działanie przenoszę do świata online. Główną moją działalnością w tamtym okresie był lokalny, sezonowy biznes, który zabierał mi całą pozytywną energię, siłę i czas prywatny. Byłam zależna od czynników, na które nie miałam wpływu, a to skutkowało notorycznym napięciem i stresem.

Wiedziałam, że muszę to zmienić i stworzyć biznes, którego filarem będzie możliwy do skalowania świat online. Chciałam przestawić moje działania na drogę, która nie ma limitów typu sezonowość czy ograniczona liczba klientów. Tak rozpoczęła się najbardziej satysfakcjonująca przygoda mojego życia, polegająca na pozostawieniu tego, co już nie było moje, a podążaniu za tym co jest w zgodzie z moimi pragnieniami i marzeniami. A było to z pewnością stworzenie globalnej marki, która po 4 latach ciężkiej pracy, tysiącach godzin na salach szkoleniowych, chwilach zwątpienia i budowania pewności siebie, stała się faktem.

Co więcej, moje klientki również osiągają spektakularne wyniki.

Moja wiedza idzie znacznie dalej, do kolejnych osób, wpływając na realny rozwój ich marek. Wpływa to także na ich poczucie szczęścia, ponieważ praca z pasją, widocznymi efektami i odpowiednimi zarobkami to najlepszy możliwy scenariusz zawodowy. Napawa mnie to dumą i napędza do dalszego działania.

 

Dziękuję Lila!❤ Twoja delikatność, ciepło, autentyczność i ogromna wiedza oraz doświadczenie są mieszanką, która sprawiała, że nie tylko zaczęłam funkcjonować w biznesie online, ale i robię to z radością i ekscytacją!🤩 Cudownie, że jesteś, bo my Kobiety naprawdę potrzebujemy nauczyć się prowadzić swoje biznesy z przestrzeni kobiecej energii, szanując ją i wydobywając na świat prawdziwe dary kobiecego serca, żegnając jednocześnie patriarchalny wzorzec nadużywania siebie. I Ty jesteś dla mnie taką właśnie Mentorką szanującą to, co prawdziwe w drugiej Kobiecie! Dziękuję❤🙏🤩

Magdalenna Siennicka-Samolik

Współpraca z Lilą to czysta przyjemność. 💖Lila ma ogromną wiedzę i doświadczenie biznesowe, którym chętnie się dzieli. Aktywnie słucha i trafnie podpowiada. Będąc fanką automatyzacji, potrafi do nich przekonać nawet najbardziej opornych😉 Lila ma łatwość w przekazywaniu informacji, uczy tak, że chcesz wdrożyć to, o czym mówi. A to, co wcześniej wydawało się trudne, po rozmowie z Lilą staje się realne do zrobienia. Gorąco polecam współprace z Lilą❗😍

Agnieszka Szczygieł

Bez Twojej pomocy i wsparcia nadal bym myślała, że takie rzeczy tylko dla wybrańców, a jednak każdy może stworzyć coś swojego ❤️

Aga Kowalczyk