Możemy wspólnie

markę i kompetencje

zrobić wiele, aby rozwinąć 

Szkolenie dedykowane

Praktyczne warsztaty

OFERTA DLA firm i instytucji 

Niezależnie od tego na jakim jesteś etapie. Chcesz ruszyć z intensywną promocją? Poukładać strategię od podstaw? Zaprojektować wizerunek online lub może dopiero zaczynasz?  Jestem tu po to, żeby wspierać Cię na każdym etapie tworzenia zyskownej marki online.

Jak mogę Ci pomóc? 

szkolenie dedykowane

wykłady

Program szkoleń i warsztatów jest tworzony indywidualnie dla każdej grupy szkoleniowej, uwzględniając aktualny etap rozwoju i potrzeb. Możliwość finansowania działania ze środków PARP i KFS.  

Połączenie doświadczenia biznesowego, eksperckiej wiedzy marketingowej i motywacji. Poznaj ofertę wykładów i wystąpień gościnnych. 

Sprawdź 

Rozpocznijmy razem wspólne działanie, wybierz poniżej opcję współpracy. 

warsztaty

Program warsztatów jest tworzony indywidualnie dla każdej grupy szkoleniowej, uwzględniając aktualny etap rozwoju i potrzeb. Możliwość finansowania działania ze środków PARP i KFS.  

agencja interaktywna

Marzysz o pięknej, intuicyjnej stronie internetowej dla Twojej firmy lub sklepie internetowym. Poznaj agencję interaktywną Skuteczne Media.  

Sprawdź 

Sprawdź 

Sprawdź 

Szkolenia

Szkolenia dedykowane dla firm i instytucji, marek osobistych. 

Szkolenia

 • Promuj markę w mediach społecznościowych 
 • Instagram w biznesie. 
 • LinkedIn od podstaw. 
 • Personal Branding - kluczowe kroki do rozwoju marki osobistej. 
 • E-mail marketing, jak tworzyć atrakcyjny newsletter.
 • Akademia digital marketingu.  

tematyka szkoleń, które realizuję 

zdobądź kompetencje jutra 

Szkolenia dedykowane są realizowane w oparciu o indywidualny program wynikający z kontekstu zamawiającego. 

Scenariusz szkolenia jest dopasowany do poziomu zaawansowania grupy szkoleniowej. Po realizacji szkolenia, uczestnicy otrzymują certyfikaty, zaświadczenia o nabytych kompetencjach (również Ministerstwa Edukacji Narodowej).

Napisz do mnie, jeśli chcesz zamówić szkolenie dla siebie, Twojej firmy lub instytucji. 

Realizuję szkolenia z zakresu digital marketingu. W moich szkoleniach tylko w 2021 roku wzięło udział ponad 21 000 przedsiębiorczych osób. Posiadam bardzo duże doświadczenie biznesowe i szkoleniowe. 

Realizując ze mną szkolenie, będziesz zdobywać nowe kompetencje od praktyka. 

Istnieje możliwość realizacji szkolenia zdalnie, na sali szkoleniowej i w siedzibie klienta. 
Kursy zawodowe 

 • Social Media Manager 
 • Wirtualna Asystentka 
 • Kwalifikacja rynkowa - Planowanie, tworzenie i dystrybuowanie treści marketingowych (content marketing) Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK).

Opinie kursantów o szkoleniach

Posiadamy certyfikat jakości szkoleń w standardzie UE

Najbardziej podołała mi się część warsztatowa- Instagram. Pokazała możliwości, o których nie miałam pojęcia. Po warsztatach dodałam swoją pierwszą relację!

Politechnika Wrocławska

Monika

szkolenie dedykowane: warsztaty Instagram Reels & Stories

jawiło się dużo praktycznych wskazówek na to, jak zarządzać social mediami, by przyciągać uwagę odbiorców i uzyskiwać duży odzew od nich oraz jak efektywnie planować sobie pracę przy publikacji postów itp. Część o IG była świetną prezentacją tego co można zdziałać z użyciem tego narzędzia dla osoby, która dopiero założyła profil. Lubię szkolenia, które pokazują mi wszystkie opcje, które mam i zostawiają mnie z materiałami, które pomogą już na spokojnie się nauczyć. Bardzo przydadzą mi się materiały z prezentacji o planowaniu tzw feed'u i postów typu "karuzela".

Politechnika Wrocławska

Paulina

szkolenie dedykowane: social media dla początkujacych

Podobało mi się bardzo Pani przygotowanie do szkolenia
i oprawa techniczna, zrobienie najpierw ankiety, dostosowanie szkolenia do oczekiwań kursantów, dialog
z kursantami cały czas, żadne pytanie nie zostało pominięte, część praktyczna bardzo dobrze prowadzona.

Politechnika Wrocławska

Anna

szkolenie dedykowane: social media dla początkujacych

Najbardziej spodobała mi się część pierwsza - szkoleniowa. Zawierała mnóstwo cennych informacji pozwalających mi lepiej zrozumieć Social Media. Zaskoczyło mnie to, jak zautomatyzowane są procesy wyświetlania, promowania i pozycjonowania treści w mediach społecznościowych. W pierwszej kolejności chciałabym spróbować zrobić swoją pierwszą relację na Instagramie

Politechnika Wrocławska

Marzena

szkolenie dedykowane: social media dla początkujacych

Witaj, bardzo dziękuję za tak wartościowe pełne praktyki szkolenie. Wydaje mi się, że FB rozłożyliśmy na łopatki- sporo ciekawostek na temat skuteczności działań. Dzięki praktycznym radom poruszam się na FB świadomie, a nie intuicyjnie. Szkoda, że na Instagrama mieliśmy tak mało czasu, ale bynajmniej udało się liznąć podstaw i otworzyć się na niego. Instagram ma tą przewagę dla mnie dzisiaj nad FB, że nie zostawia przestrzeni do tylu negatywnych opinii i ocen. Dzięki temu jest dla mnie bardziej przyjazny. Oswoiłaś mnie z Instagramem, którego wcześniej nigdy nie używałam. Warsztaty były poprowadzone prostym językiem w bardzo miłej atmosferze. Dziękuję i pozdrawiam, mam nadzieję że nasze drogi jeszcze kiedyś się zejdą :)

Politechnika Wrocławska

Paulina 

szkolenie dedykowane: social media dla początkujacych

Warsztaty uważam za wartościowe, do tej pory facebook był bardziej intuicyjny dla mnie, instagram to czarna magia. Po warsztatach czuję że odmłodniałam (social media są w większości domeną młodych ludzi jednak), dodatkowo od razu chciałam korzystać z tych wszystkich wiadomości, które usłyszałam. Czekam na pozwolenie założenia strony na facebooku dla moich studiów podyplomowych i będę działać. Instagram chwilowo odkrywam prywatnie, jak nabiorę wprawy i studia do niego rozszerzę :)

Politechnika Wrocławska

Anita

szkolenie dedykowane: social media dla początkujacych

Bardzo podobało mi się systematyczne wdrażanie słuchaczy w kwestie techniczne każdego z serwisów oraz dużo praktycznych porad. Na pewno wykorzystam porady dotyczące umiejętnego wykorzystania hashtagów na Instagramie oraz tempa i zakresu umieszczanych treści na Facebooku.

Politechnika Wrocławska

Maciej

szkolenie dedykowane: social media dla początkujacych

Warsztaty

To nabywanie wiedzy i trening, nowoczesnych, cyfrowych kompetencji w praktyce. 

Warsztaty,

 • Warsztaty Instagram Reels & Instagram Stories.
 • Skuteczna Reklama. Warsztaty Reklamy Facebook i Instagram. 
 • Warsztaty e-mail marketingu.
 • Warsztaty grafiki dla nie grafików przy użyciu programu Canva. 
 • Jak nauczać zdalnie. Nowoczesne kompetencje dla edukatorów. 

tematy warsztatów, które realizuję

czyli trening kompetencji

Każdy program warsztatów przygotowuję indywidualnie dla zamawiającego z uwzględnieniem poziomu zaawansowania osób, które będę brały udział w warsztacie. 

Podczas warsztatów ćwiczymy kompetencje cyfrowe, wykonując ćwiczenia na komputerze/telefonie. Warsztaty przygotowują do samodzielnego działania w wybranym zakresie. 

Mentoring wspiera osobę biorącą udział w programie, w osiąganiu określonych celów. 

Prowadzi do wzrostu kompetencji cyfrowych i biznesowych w zakresie rozwoju zawodowego. Cele każdego programu są określane indywidualnie. 

Mentoring jest skoncentrowany w całości na Twoich indywidualnych potrzebach, zasobach, predyspozycjach i wartościach. 

Mentoring jest skierowany na rozwój Twojego potencjału, ale droga do osiągnięcia celów jest sprecyzowana i polega na przekazywaniu wiedzy. 

Wykłady

Wykłady

wtedy, gdy chcesz podjąć ze mną współpracę w zakresie wykładów dla studentów i pracowników naukowych

Wystąpienia

 • Jak z sukcesem zbudować biznes online.
 • 50 000 subskrybentów mojego newslettera. Tworzenie biznesu dzięki email marketingowi. 
 • Produkt online, od czego zacząć i jak wybrać dla siebie najlepszy model biznesu.  
 • Moja firma to JA. Jak tworzyć i promować markę osobistą. 
 • Jak zarabiać online, od konsultacji do modelu abonamentowego. 

przykładowe tematy Wystąpień

zaproś mnie na twoje wydarzenie

Organizujesz wydarzenie i szukasz prelegenta specjalizującego się w digital marketingu? Napisz do mnie, opisz swoje wydarzenie i podaj jego datę. 

Skorzystaj z mojego doświadczenia z zakresu personal brandingu, mediów społecznościowych, tworzenia biznesu online i digital marketingu. 

Od 2022 roku współpracuję z uczelniami wyższymi w zakresie prowadzenia zajęć ze studentami na kierunkach marketing i sprzedaż, digital marketing oraz MBA.  

Obszary, w których realizuję wykłady:
 • Media społecznościowe 
 • Content Marketing 
 • Personal Branding 
 • Reklamy i sprzedaż w mediach społecznościowych 
 • E-mail marketing 
 • Nowoczesny marketing 

Posiadam niezbędne kwalifikacje pedagogiczne  i doświadczenie do nauczania osób dorosłych.

Zamów szkolenie dedykowane

Interaktywna Akademia Edukacyjna, jest Placówką Oświatową wpisaną do Rejestru Szkół i Placówek Oświatowych Ministerstwa Edukacji Narodowej pod numerem RSPO: 478464.

Rejestr Instytucji Szkoleniowych 2.06/00061/2022. Certyfikat jakości usług szkoleniowych. Jesteśmy akredytowaną placówką szkoleniową "Academy of Education" w oparciu o system jakości VCC, który jest standardem jakości usług szkoleniowych obowiązujący w UE. Jednakowo pod względem metod kształcenia, zadowolenia klientów, kadry szkolącej, organizacji i planowania usług szkoleniowych.

Poznaj opcje dofinansowania

Dziękuję za zapis, sprawdź swoją skrzynkę mailową (również folder SPAM) i potwierdź zapis.

Dołącz do newslettera

Mój newsletter to spora dawka motywacji, inspiracji i porad z zakresu budowania biznesu online oraz informacji o aktualnych szkoleniach.  Dołączając do mojego newslettera, możesz spodziewać się wiadomości raz w tygodniu.