nowość!!!

POBIERZ kompleksowy przewodnik pinterest

Bezpłatny przewodnik stworzony specjalnie dla przedsiębiorców. Pobierz mój e-book, który udzieli Ci dużej dawki wskazówek i poprowadzi Cię krok po kroku, dlaczego Twoja firma powinna zacząć działać na Pinterest i w jaki sposób postawić na tej platformie pierwsze strategiczne kroki. 

Dziękuję za pobranie kalendarza, sprawdź swoją skrzynkę mailową

Pobierając kalendarz, wyrażasz zgodę na dołączenie do mojego newslettera, Twoje dane są u mnie bezpieczne i nie zostaną nikomu przekazane. W cotygodniowym newsletterze otrzymasz ode mnie wyjątkowe treści marketingowe, biznesowe, promocyjne i inspiracyjne. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Lilianna Trojanowska

Cześć jestem Lilanna, w swojej codziennej pracy pomagam przedsiębiorczym kobietom i kreatywnym freelancerkom budować ich marki online, tworzyć samodzielne kampanie marketingowe i sprzedażowe. 

Aktualnie w mojej społeczności jest ponad 10 000 kobiet z 11 krajów. Pracowałam dla takich marek jak mBANK, HP, produkcje telewizyjne, opracowywałam strategię startu nowych projektów technologicznych, informatycznych i usługowych. 

Aktualnie w zaciszu mojego domu codziennie prowadzę sesję mentoringowe z właścicielkami małych i średnich firm, uczę je, w jaki sposób mogą za pomocą marketingu spełniać swoje marzenia i budować globalne marki. 

Z wykształcenia jest Social Media Managerem, sama jestem przedsiębiorczyniom od ponad 10 lat co pozwala patrzeć mi na biznes wielopoziomowo. Jestem właścicielką kilku własnych marek z sukcesami. 

Prywatnie jestem mamą nastoletniego Wojtka, podążam drogą kreatywności i wrażliwości i autoamtyzacji, moją misją jest pokazywanie kobietom, że mogą dopasowywać swój biznes i marketing do siebie, zamiast iść niewygodnymi ścieżkami.