Pinterest to nie jest miejsce do bezcelowego przewijania zdjęć, zbierania inspiracji i ciekawostek. Sekret tego narzędzia tkwi w tym, że osoby o dużym potencjale zakupowym, spędzają codziennie czas na tej platformie. Pobierz mój bezpłatny przewodnik, a pokażę Ci strategię na start Twoich działań kierujących do pozyskania nowych klientów i ruchu na Twoje inne miejsca w sieci.

  • ZDzięki Pinterest możesz rozwijać i skalować swoją listę e-mail, wystarczy stworzyć grafiki promujące pobranie lead magnetów jak kody rabatowe, poradniki, fragmenty Twojej książki.
  • ZKażdy Twój pin może mieć podpięty produkt, który zaprowadzi zainspirowaną osobę, jednym kliknięciem, prosto do Twojego sklepu.
  • ZPinterest możesz wykorzystać do budowania Twojej marki, przedstawienie jej wielu nowym osobom przeglądającym treści. Jest ich aktualnie blisko 3,7 mln.

Dziękuję za pobranie kalendarza, sprawdź swoją skrzynkę mailową

Pobierając przewodnik, wyrażasz zgodę na dołączenie do mojego newslettera, Twoje dane są u mnie bezpieczne i nie zostaną nikomu przekazane. W cotygodniowym newsletterze otrzymasz ode mnie wyjątkowe treści marketingowe, biznesowe, promocyjne i inspiracyjne. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Szczegóły znajdziesz w mojej polityce prywatności. Lilianna Trojanowska