Katarzyna Buk- projektantka książek i ekspertka w dziedzinie self-publishing

Katarzyna Buk jest autorką i współredaktorką 5 publikacji książkowych w tym 3 dedykowanych self-publishingowi: poradnika wydawniczego dla autorów niezależnych “Proste wydanie”, “Planer autora” oraz “Napisz i wydaj”. Jako właścicielka “Pracowni książki 27” wspierającej self-publishing, autorów niezależnych oraz wydawców w procesie wydawniczym.

Projektowaniem graficznym zajmuje się d 2008 roku i specjalizuje się w kreacji, łamaniu i składzie publikacji książkowych, czasopism i innych projektów z przeznaczeniem do druku. Katarzyna Buk jest postacią wielokrotnie nagradzaną za projekty graficzne. Kreatorka marki “366 inspiracji”. Katarzyna Buk to fanka minimalizmu, prostoty, bieli i czerni. Dodatkowo prywatnie mama, żona i właścicielka dwóch kotów.

Katarzyna Buk

Wywiad

W ciekawym, ale też pełnym przydatnej wiedzy wywiadzie Katarzyna Buk odpowie nam na pytania dotyczące self-publishingu:

  1. Jak skutecznie zaplanować publikację własnej książki?
  2. Self-publishing czy wydanie książki z wydawcą?
  3. Jakie są plusy i minusy samodzielnego wydawania książki?
  4. Jakie są aspekty prawne, które trzeba spełnić, gdy chcemy wydać samodzielnie Swoją książkę?
  5. Co to jest numer ISBN i jak go otrzymać?

Odpowiedzi na te, ale też inne ważne pytania dotyczące self-publishingu znajdziesz w przeprowadzonym przeze mnie wywiadzie live. Miłego oglądania!

Jeśli spodobał Ci się wywiad na temat “SELF-PUBLISHING, czyli jak samodzielnie wydać książkę” z Katarzyną Buk, to koniecznie obejrzyj też wywiad z Anną-Marią Wiśniewską “O promocji marki na LinkedIn”: https://liliannatrojanowska.pl/anna-maria-wisniewska-o-promocji-marki-na-linkedin/