Jak rozwinąć biznes dzięki social media

Zapisz się na 3-godzinne szkolenie na żywo, podczas którego rozwiniesz swoją markę, zaplanujesz treści biznesowe, dowiesz się, jak sprawić by styl Twoich social media zachwycał odbiorców.

N

Otrzymasz 3 -godzinne szkolenie na żywo (plus nagranie)

N

Poznasz niezbędną wiedzę, by rozkręcić Twój profil na Facebooku i Instagramie

N

Zaplanujesz swoje działania strategicznie i stylowo

N

Poznasz wyjątkowe aplikacje i programy

49 zł

3-godzinne szkolenie online na żywo (platforma szkoleniowa)

28 września 2021 (wtorek) godzina 18:00

I

Dostęp do nagrania szkolenia przez 3 miesiące

To szkolenie jest dla Ciebie jeśli…

Rozwijasz markę osobistą

Chcesz promować swoje produkty wirtualne jak e-booki, kursy online, prowadzisz bloga i chcesz zacząć działać bardziej strategicznie. Chcesz budować ją w zgodzie ze sobą, w oparciu o swoje mocne strony.

Prowadzisz własny sklep internetowy

Chcesz dowiedzieć się jakie treści wypromują Twoje produkty i jakie techniki wykorzystać, by pozyskać klientów.

Promujesz swoją firmę usługową

Rozkręcasz swoją firmę online i offline, ale masz wątpliwości czy to, co publikujesz, jest stylowe i spójne, chcesz zadbać o wizerunek swojej marki i dumnie pokazać ją światu.

Dlaczego warto dołączyć

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat.

.01

Ułożysz swój strategiczny plan działania w social media

Jeśli gubisz się w tym, jakie social media wybrać dla swojej marki, jakie typy treści publikować, jak dotrzeć do właściwych odbiorców z atrakcyjną komunikacją to podczas szkolenia przejdziemy proces ustalania tych elementów. 

.02

Zaplanujesz swój kalendarz treści na najbliższe trzy miesiące 

Przygotujesz swoją firmę na drugą połowę roku, która jest często bardzo intensywnym okresem sprzedażowym i rozwojowym. Udostępnię Ci narzędzia, i techniki które pozwolą Ci odzyskać Twój czas. 

.03

Wykonasz grafiki, które zachwycą Twoich odbiorców

Pokażę Ci jak stworzyć spójny wizerunek marki w mediach społecznościowych z wykorzystaniem prostych aplikacji i zasad atrakcyjnego kreowania wizerunku marki. 

Czego się dowiesz podczas szkolenia

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat.

strategia marki

Poznasz sposoby na to, by prowadzić w Internecie komunikację w atrakcyjny sposób. 

b

plan treści

Ułożysz swój plan treści, który będzie wspierał rozwój Twojej marki przez najbliższe 3 miesiące. Twoje posty już nie będą przypadkowe. 

styl marki

Dowiesz się jak zapanować nad stylem marki, pokażę Ci jak dzięki prostym technikom i programom odmienić Twój wizerunek. 

Tematyka szkolenie obejmie dwie

najpopularniejsze platformy społecznościowe

instagram

facebook

aplikacje i programy

Lilianna Trojanowska

CEO pracowni kreatywnej I Ekspert marketingu online

Nazywam się Lila i pomagam przedsiębiorczym kobietom i kreatywnym freelancerom budować biznes online.

W mojej społeczności jest już ponad 24 tysiące aktywnych kobiet, z 11 krajów biorących udział w bezpłatnych wyzwaniach oraz korzystających z materiałów, które udostępniam na swojej stronie internetowej.

Z wykształcenia jestem dyplomowanym Social Media Managerem Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informtycznej w Krakowie, absolwentką Divi Stylist Academy

Na co dzień prowadzę pracownię kreatywną, gdzie tworzę strony i sklepy internetowe, projekty graficzne, wraz z zespołem tworzę reklamy i komunikację dla marek w mediach społecznościowych.

W moich programach mentoringowych, konsultacjach, kursach online (Klub Kobiecej Marki Online, Canva, Instawarsztat, Pinterest) wzięło udział setki kursantek.

Moje klientki mówią o mnie, że upraszczam i oswajam technologię.

“Świetnie poprowadzone szkolenie z Instagrama 😍 dużo konkretnych treści, nauki jakich błędów nie popełniać, jak stworzyć ciekawy content na swoim profilu. Polecam każdemu, kto chce prowadzić swój biznes za pomocą mediów społecznościowych. Na pewno wrócę do Pani po więcej wiedzy niebawem 😚

Anna Sulej

Jak dołączyć do szkolenia

Poznaj trzy proste kroki, które musisz wykonać aby dołączyć do szkolenia

Szkolenie stratuje za

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

1

Dokonaj zakupu szkolenia

Aby dokonać zakupu szkolenia, skorzystaj z szybki płatności (PayU, Tpay, PayPal) lub płatności z terminem (Twisto), jeśli wybierzesz termin płatności przelew, potwierdzenie rejestracji na szkolenie otrzymasz po zaksięgowaniu płatności.

2

Zarezerwuj swój czas

Zarezerwuj swój czas 28 września od godziny 18.00 do 21.00. Jeżeli nie będziesz mogła wziąć udziału w szkoleniu na żywo, otrzymasz nagranie. Szkolenie będzie dobywać się w zależności od sprzedanych biletów na wybranej platformie konferencyjnej. 

3

Przypomnienie

Tydzień i dzień przed szkoleniem otrzymasz przypomnienie z linkiem do dołączenia na szkolenie. W linku przyjdzie także ankieta z pytaniami przed wydarzeniem. 2 dni po szkoleniu otrzymasz link z jego nagraniem. 

Powiadomienie o szkoleniu z linkiem do spotkania

Jeśli nie otrzymałaś linku do spotkania, napisz do mnie na adres kontakt@liliannatrojanowska.pl i nie czekaj na ostatni moment. 

Ankieta z pytaniami przed spotkaniem

Będziesz mieć możliwość zadania własnych pytań przed szkoleniem. Pomoże mi to w przygotowaniu treści, których oczekujesz i potrzebujesz.

Nagranie szkolenia

Nagranie spotkania otrzymasz w czwartek po realizacji szkolenia. Będzie to link do platformy Vimeo. Link będzie aktywny do końca tego roku kalendarzowego.

* Aby skorzystać z płatności Twisto, lub opcji ratalnej wybierz typ płatności PayU

Szkolenie LIVE

49 zł

Sekcja pytań i odpowiedzi

Masz pytania? Napisałam sekcję pytań i odpowiedzi po to, abyś znalazła odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania

Czy dostanę fakturę VAT

Tak, jestem płatnikiem VAT, więc po zakupie szkolenia otrzymasz na nie fakturę z 23% VATem. Faktura przyjdzie do Ciebie automatycznie po dokonaniu płatności. 

Czy szkolenie będzie nagrywane

Tydzień i dzień przed szkoleniem otrzymasz przypomnienie z linkiem do dołączenia na szkolenie. W linku przyjdzie także ankieta z pytaniami przed wydarzeniem. 2 dni po szkoleniu otrzymasz link z jego nagraniem. Jeśli nie otrzymałaś linku do spotkania, napisz do mnie na adres kontakt@liliannatrojanowska.pl i nie czekaj na ostatni moment. 

Co jeśli nie będę mogła być obecna live

Jeżeli nie będziesz mogła wziąć udziału w szkoleniu na żywo, otrzymasz nagranie. 

Czy i jak otrzymam nagranie

Nagranie spotkania otrzymasz w czwartek po realizacji szkolenia. Będzie to link do platformy Vimeo. Link będzie aktywny do końca tego roku kalendarzowego.