Wyzwanie WordPress

Dołącz BEZPŁATNIE do wyzwania WordPress, załóż własnego bloga i rozwiń biznes online. Wyzwanie odbywa się w dniach 16.05-20.05 i jest udostępnione na platformie szkoleniowej. Każdego dnia otrzymasz nową lekcję, w której krok po kroku pokażę Ci jak zbudować własne miejsce w sieci.  

Dołączając do wyzwania, wyrażasz zgodę na dołączenie do mojego newslettera. Twoje dane są u mnie bezpiecznie, możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. 

ZAŁÓŻ WŁASNEGO BLOGA
I ROZWIŃ BIZNES ONLINE

Cześć! Mam na imię Lila 

Ponad 15 lat temu zaczęłam swoją przygodę z marketingiem i biznesem, zakładając agencję interaktywną, projektowania stron internetowych. Jestem właścicielką kliku własnych marek w tym firmy szkoleniowej z zakresu promocji i budowania wizerunku w mediach społecznościowych, tworzenia reklam i atrakcyjnych newsletterów. Jestem absolwentką studiów na kierunku Digital Marketing i Social Media Manager. Pomagam przedsiębiorczym kobietom tworzyć silne i wyjątkowe marki online. 

Jestem liderką w Akademii Kobiecej Marki Online, od 3 lat promuję i wydaję własne kursy online, warsztaty i programy, w 2021 roku w moich szkoleniach uczestniczyło ponad 21 tysięcy osób. Moje materiały pobiera roczne kilkadziesiąt tysięcy (głównie) przedsiębiorczych kobiet. 

Lilianna Trojanowska

CEO pracowni kreatywnej, ekspert marketingu online