Zacznij tutaj

Biznes Marketing FREE LAB

DOŁĄCZ DO BIZNES MARKETING FREE LAB I ODBIERZ DOSTĘP DO WSZYSTKICH PRZEWODNIKÓW I BEZPŁATNYCH TREŚCI OPISANYCH PONIŻEJ. BIZNES MARKETING FREE LAB CAŁY CZAS SIĘ POWIĘKSZA, A NOWE TREŚCI POJAWIAJĄ SIĘ REGULARNIE.

Dziękuję za dołączenie do Biznes Marketing FREE Lab, sprawdź swojego maila.

Dołączając do Biznes Marketing Free Lab, wyrażasz zgodę na dołączenie do mojego newslettera, Twoje dane są u mnie bezpieczne i nie zostaną nikomu przekazane. W cotygodniowym newsletterze otrzymasz ode mnie wyjątkowe treści marketingowe, biznesowe, promocyjne i inspiracyjne. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji. Szczegóły znajdziesz w mojej polityce prywatności. Lilianna Trojanowska

PRZEWODNIK PINTEREST

Pinterest to nie jest miejsce do bezcelowego przewijania zdjęć, zbierania inspiracji i ciekawostek. Sekret tego narzędzia tkwi w tym, że osoby o dużym potencjale zakupowym, spędzają codziennie czas na tej platformie. Pobierz mój bezpłatny przewodnik, a pokażę Ci strategię na start Twoich działań kierujących do pozyskania nowych klientów i ruchu na Twoje inne miejsca w sieci.

  • Dzięki Pinterest możesz rozwijać i skalować swoją listę e-mail, wystarczy stworzyć grafiki promujące pobranie lead magnetów jak kody rabatowe, poradniki, fragmenty Twojej książki.
  • Każdy Twój pin może mieć podpięty produkt, który zaprowadzi zainspirowaną osobę, jednym kliknięciem, prosto do Twojego sklepu.
  • Pinterest możesz wykorzystać do budowania Twojej marki, przedstawienie jej wielu nowym osobom przeglądającym treści. Jest ich aktualnie blisko 3,7 mln.

MARKA OSOBISTA – KURS PDF

Pobierz bezpłatny kursu e-mail, w którym poznasz 7 technik promocji swojej marki osobistej dzięki mediom społecznościowym. Zacznij mówić o swoim biznesie w autentyczny i inspirujący sposób, nawet jeśli dopiero startujesz.

  • 7 bezpłatnych lekcji marketingowych w formie PDF do pobrania
  • Pomysły na niebanalny i autentyczny content w mediach społecznościowych
  • Inspirujące pomysły na promocję maki osobistej online

INSTAGRAM STORIES – CONTENT PLANNER

Chcesz rozwinąć swój biznesowy Instagram, ale nie masz pomysłu, jakie treści publikować by były chętnie oglądane przez odbiorców, rozwijały Twoją sprzedaż i zyskiwała zaangażowanie? Pobierz content planner Instastories z pomysłami na treści i video promujące Twoją markę.
 
Skorzystaj z plannera i podejmij wyzwanie regularnych publikacji Twoich Instastories. 

TEN KALENDARZ POBRAŁO JUŻ BLISKO  3500  KOBIET Z PONAD  11 KRAJÓW.  

  • 60 dni pomysłów na content
  • Poniedziałkowe pomysły na tematy transmisji live / filmy IGTV
  • Miejsce na własne notatki i planowanie

MINI STRATEGIA O MAXI DZIAŁANIU NA INSTAGRAMIE

Pobierz przewodnik i poznaj sposób na to by osiągać cele biznesowe na Instagramie, nie poświęcając na to całego dnia a jedynie 30 minut systematycznych działań. 

20 NIEZAWODNYCH POMYSŁÓW NA TREŚCI W SOCIAL MEDIA

W przewodniku poznasz 20 kluczowych pomysłów na treści w social media. Możesz je wykorzystać zarówno w swoich działaniach na Facebooku, jak i na Instagramie.  Jest to świetny przewodnik dla początkujących przedsiębiorczyń, które dopiero zakładają swój firmowy Fanpage i stoją przed pytaniem, co powinnam na nim opublikować, by budować wizerunek swojej marki w atrakcyjny sposób.

Nagranie wyzwania – jak tworzyć świetne grafiki do social media w

PROGRAMIE CANVA

Nagranie 5 -dniowego wyzwania o tym, jak projektować świetne grafiki w programie Canva. Pokaże Ci jak wybrać kolory dla Twojej marki, gdzie poszukiwać inspiracji, jak zaprojektować własne okładki wyróżnione Instagram Stories, posty video i mockup elektronicznych produktów.