Nazywam się Lilianna Trojanowska, jestem ekspertem marketingu online. Pomagam przedsiębiorczym kobietom tworzyć silne i wyjątkowe marki online. Każdego dnia wspieram moje Klientki, by mogły pokochać swoje życie, budując biznes ich marzeń. 

Lilianna

Zaglądasz tu, bo chcesz mnie lepiej poznać?

To dobrze, bo warto znać i lubić osoby, z którymi współpracujemy. W ten sposób rodzi się zaufanie.  Już nie mogę się doczekać aż poznamy się lepiej podczas wspólnej rozmowy wstępnej. 

Nazywam się Lilianna Trojanowska. Większość moich dni spędzam w mojej pracowni kreatywnej w Puławach, skąd wraz z moim zespołem, tworzę strategię komunikacji i promocji marek podczas konsultacji i szkoleń, projektując strony internetowe oraz prowadząc Akademię Kobiecej Marki Online.

Najczęściej wspieram przedsiębiorcze kobiety i kreatywne freelancerki, które chcą zarabiać na tym, co kochają robić, na swojej pasji, na tym, co daje im energię i sprawia, że czują się spełnione.

Na ogół polega to stworzeniu solidnej strategii działań, a następnie na wdrożeniu jej do rozwoju marki osobistej, sprzedaży usług, lub stworzeniu sklepu internetowego z produktami fizycznymi lub elektronicznymi. Moje klientki są świetne w tym, co robią, natomiast niekoniecznie wiedzą, jak promować swoje produkty w sieci i jak mają zbudować markę tak, by przyciągnąć właściwych klientów, którzy docenią ich produkty i usługi.

Klienci mówią, że upraszczam i oswajam technologię.
To z pewnością mój talent, który pielęgnuję w sobie już od dawna, bo pierwsze swoje projekty stron internetowych tworzyłam już w wieku 19 lat i do tej pory można je odnaleźć w sieci. Na swojej drodze spotykam wiele ambitnych i pełnych pasji kobiet, dla których technologiczne wyzwania dzisiejszego medialnego świata utrudniają im działanie. A szum marketingowy i presja na „bycie online” niszczą autentyczność ich marek i niestety często też powstrzymują przed działaniem. Razem ze mną możesz zmienić swoje dotychczasowe przekonania i dopasować działania marketingowe do siebie i swojego biznesu.

Swoją markę osobistą zaczęłam promować w social media od 2019 roku i od tego czasu, każdego miesiąca dostarczam mojej społeczności wartościowe treści i produkty wspierające ich działania online. Swój biznes rozwinęłam głównie przez działania w mediach społecznościowych. Teraz bazując na moim doświadczeniu i wykształceniu szkolę osoby, które chcą odnieść sukces w biznesie. 


przedsiębiorczych kobiet, które uczyło się ze mną w 2021 roku 

subskrybentek mojego newslettera 

obserwujących w social media

lat doświadczenia w promocji marek online

Moja marka w liczbach

21 000

50 000

12 100

15

Wykształcenie 

Kierunki studiów: Digital Marketing, Social Media Manager

Aktualne licencje Google Ads & Analytics:  96212376, 96224078

Rozwiń swój biznes, dołączając do Akademii Kobiecej Marki Online. 

Umów się ze mną na konsultacje lub szkolenie dedykowane. 

Pobierz bezpłatne treści i przewodniki na platformie Akademii. 

Absolwentka DIVI Stylist Academy

Ponad 200 szkoleń w jednym kursie 

poznaj moje produkty

 Jestem zachwycona! Pełen profesjonalizm, mnóstwo praktycznej wiedzy podanej w przystępny sposób, wszystko dokładnie wytłumaczone i pokazane na pięknych slajdach i grafikach:) Lila ma bardzo dużą wiedzę a najważniejsze, że potrafi ją przekazać. Polecam każdemu - i osobom stawiającym pierwsze kroki w biznesie online, i internetowym wymiataczom, którzy cenią sobie precyzję, profesjonalizm i fachowe porady 🙂

Akademia wraz ze stroną internetową

Aleksandra Szura

Świetnie poprowadzone szkolenie z instagrama 😍 dużo konkretnych treści, jakich nauki błędów nie popełniać, jak stworzyć ciekawy content na swoim profilu. Polecam każdemu, kto chce prowadzić swój biznes za pomocą mediów społecznościowych. Na pewno wrócę do Pani po więcej wiedzy niebawem 😚

Szkolenie Budowanie marki na Instagramie

Anna Sulej

Współpraca z Lilą to czysta przyjemność. 💖Lila ma ogromną wiedzę i doświadczenie biznesowe, którym chętnie się dzieli. Aktywnie słucha i trafnie podpowiada. Będąc fanką automatyzacji potrafi do nich przekonać nawet najbardziej opornych😉 Lila ma łatwość w przekazywaniu informacji, uczy tak, że chcesz wdrożyć to o czym mówi. A to co wcześniej wydawało się trudne po rozmowie z Lilą staje się realne do zrobienia. Gorąco polecam współprace z Lilą❗😍

Konsultacje indywidualne

Agnieszka Szczygieł

Brałam udział w kilku bezpłatnych wyzwaniach oraz w Warsztatach Reklamy i jestem bardzo zadowolona 🙂 Mnóstwo praktycznej wiedzy podanej w przystępny sposób dodatkowo wszystko dokładnie wytłumaczone i pokazane na przykładach.
Wiedza podana tak jak lubię 👌 Polecam 🙂

Warsztaty Reklamy

Dorota Korgul-Gawlikowska

Cudowna kobieta z ogromną wiedzą!!! Mało tego, wie jak ta wiedze włożyć do głowy drugiej osobie. Otrzymałam tak wiele i formacji, które zmieniły moją perspektywę 🤩🤩🤩, że chyba dziś nie zasnę 🙈.Polecam!!!

Szkolenie Budowanie marki na Instagramie

Ewelina Kazimierczak

Akademia wraz z programem mentoringowym

Bez Twojej pomocy i wsparcia nadal bym myślała, że takie rzeczy tylko dla wybrańców, a jednak każdy może stworzyć coś swojego ❤️

Agnieszka Kowalczyk

Dziękuję Lila! ❤ Twoja delikatność, ciepło, autentyczność i ogromna
wiedza oraz doświadczenie są mieszanką, która sprawiała, że nie tylko zaczęłam funkcjonować w biznesie online, ale i robię to z radością i ekscytacją!

Akademia wraz z programem mentoringowym

Magdalena Siennicka-Samolik

Współpraca z Lilianna to czysta przyjemność. Brałam udział w dwóch wyzwaniach prowadzonych przez Liliannę i konsultacji on-line. Lilianna prowadzi wyzwania merytorycznie na wysokim poziomie, przekazuje ogrom praktycznej i przydatnej wiedzy. Gorąco polecam!!! Dziękuję za owocne spotkanie!!! 😍

Akademia wraz z konsultacjami

Aneta Rostek

Zaufali mi:

Miłe słowa od

Klientów

Menu

Lilianna Trojanowska

o mnie 

akademia

strony www

Kontakt 

Logowanie dla kursantek

zamknij menu

Ekspert marketingu online, autorka kursów i warsztatów
z zakresu rozwoju marki w sieci, CEO pracowni kreatywnej, mama w biznesie, właścicielka ukochanego Cotton The Tulear. Świetnie, że tu jesteś!

konsultacje

wirtualne wsparcie

Blog

Zacznij Tutaj

Szkolenia